MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 9603385
nr 960 3385
Karmstolar
1 par, 1920-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 maj 2015
kl 20:03:51
11/5 19:06:12